en he
 • שלבי עבודת המתכנן

שלבי עבודת מתכנן

התכנון הפיננסי הוא תהליך מקיף, ארוך טווח ורחב שבמסגרתו נערכת היכרות מעמיקה עם מצבכם הפיננסי, העדפותיכם ושאיפותיכם. על סמך כל אלה נבנית תכנית אסטרטגית לניהול ענייניכם הפיננסיים והכיסויים הביטוחים, במטרה למקסם את תזרים המזומנים שלכם ולהגשים את יעדיכם בהווה ובעתיד. התהליך כולל 7 שלבים עיקריים:

היכרות ואיסוף מידע
בבסיס התכנון הפיננסי עומדת ההיכרות והבנת התא המשפחתי שלכם, רמת הסיכונים אליהם אתם חשופים, העדפותיכם ושאיפותיכם. בשלב זה תתקיים פגישת היכרות וייאספו נתונים אודות כל הנכסים שברשותכם, לרבות ההשקעות, חשבונות הבנקים, תזרים המזומנים, תכניות החיסכון, הביטוחים ופרטי המידע הפיננסי הרלוונטיים. רק תמונה מלאה של מכלול הידע הפיננסי, תסייע לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

הגדרת המטרה
לתכנון הפיננסי משמעות רבה בהגדרת מטרותיכם בהווה ובעתיד. רמת החיים אותה תרצו להבטיח לעצמכם לאחר הפרישה. התכנון הפיננסי הוא נקודת המפגש בין השאיפות למציאות. תיאום ציפיות, שממנו ייגזרו אופי הפעילות, היקפה ומפרט השירותים המתאים ביותר לכם וליכולותיכם הפיננסיות.

מחקר וניתוח
במסגרת ניתוח הנתונים והערכת מצבכם הפיננסי, ייבחנו מגוון המוצרים והשירותים הניתנים לכם במונחים של סיכון מול סיכוי, עלות מול תועלת, זיהוי הפערים בין הרצוי למצוי, הקצאת המשאבים, תשואות, עמלות ועלויות ניהול, ביטחונות, אלטרנטיבות מיסוי וכדומה. כל זאת, במטרה לצמצם ככל הניתן את המרחק בין רצונותיכם ושאיפותיכם לבין מה שמשתקף מהנתונים ולהבטיח לכם עתיד פיננסי נקי מדאגות.

פיתוח אסטרטגיה פיננסית
אסטרטגיה לתכנון וניהול פיננסי יוצרת נקודת מפגש בין נכסיכם האמתיים לשאיפותיכם, ובעקבותיה נערכת הקצאת משאבים התואמת את יעדיכם, לרבות תכנית הפרישה שלכם ומגוון האפשרויות העומדות בפניכם בהווה ובעתיד. האסטרטגיה כוללת סדרת המלצות לטיוב מכלול המוצרים, השירותים הפיננסיים והכיסויים הביטוחים הניתנים לכם, במטרה לשפר את מדדיהם ולהתאים אותם לצרכיכם, יכולותיכם ושאיפותיכם בטווח הקצר ובטווח הארוך.

הצגת התכנית הפיננסית
בשלב זה מוצגת בפניכם התכנית הפיננסית, לרבות ההמלצות, תכנית הפעולה והליווי לטווח ארוך. התכנית מבוססת על נתוני המחקר ומוצגת באופן הברור ביותר, השקוף ביותר והאמין ביותר, מתוך אחריות מלאה לאינטרסים שלכם. יחד אתכם תיבנה תכנית למימוש האסטרטגיה ולבקרה מעת לעת. התכנית הפיננסית נועדה לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות בהווה ובעתיד ולהוות בסיס איתן למימוש שאיפותיכם הכלכליות בכל זמן נתון.

תכנית פעולה לביצוע ההמלצות
תכנית הפעולה האקטיבית נועדה לרענן את חוזי ההתקשרות בינכם לבין גופים פיננסיים ופנסיונים שונים ולבחון חלופות לניהול והקצאת משאבים. בשלב זה, ייפתחו תיקי הביטוח השונים וחוזי ההתקשרות שלכם עם ספקים, יצומצמו כפלי הביטוח, יוסרו העודפים ויושלמו החוסרים, כדי להתאים את המוצרים הפיננסיים השונים לצרכיכם ולצרכי המשפחה.
במקביל ייבחנו החזרי משכנתא ופתרונות מימון נוספים, במטרה לחסוך בעלויות המימון ולקצר את משך ההלוואות. כמו כן, ייבחנו אפשרויות להפחתת חבות המס ולאיתור כספים "אבודים" באמצעות כלים טכנולוגיים שונים ואנשי מקצוע נוספים. מרכיביה השונים של תכנית הפעולה נועדו ליצירת התיק הפיננסי הטוב ביותר עבורכם, תיק שיסייע לכם להגשים את כל המטרות שהוגדרו בתכנית הפיננסית.

מעקב ובקרה
המוצרים הפיננסיים מתחדשים חדשות לבקרים, הרגולציה מתעדכנת ותנאי השוק משתנים כל הזמן. במקביל, משתנים גם הצרכים שלכם ושל בני המשפחה. כל אלה הופכים את יכולת המעקב אחר השינויים לבלתי אפשרית. התכנון הפיננסי מאפשר לכם ליהנות מסקירה תקופתית של התיק הפיננסי, לעדכן ולשנות את מתווה התיק ולהתאים אותו למציאות המשתנה. כך תוכלו להיות בטוחים שבכל נקודת זמן, התיק הפיננסי שלכם פועל בדרך הנכונה, מניב עבורכם את המרב והמיטב, ואתם יכול להגשים את שאיפותיכם בראש שקט. אני תמיד אהיה כאן, זמין לכל שאלה.

הלקוחות מפרגנים

 • רמה מקצועית גבוהה

  אני עובד עם יוסי מזה כשנתיים וחצי. יוסי ביצע עבורי ניתוח מעמיק של כל תיקי הביטוחים וההשקעות הפיננסיות, וייעץ איזה שינויים הוא ממליץ לעשות על מנת למקסם את התשואות ברמת הסיכון הרצויה לי ובנוסף היכן ניתן לחסוך בדמי הניהול. בנוסף, יוסי מנהל עבורי חלק מהביטוחים וההשקעות, ומשלב רמה מקצועית גבוהה ושליטה בכל הפרטים הקטנים של המקצוע, תוך אמינות והסתכלות על צרכי וטובת הלקוח מעל הכול.

  רותם לוי, מועצה אזורית משגב
 • האיש הנכון במקום הנכון

  הכרתי את יוסי בתחילת 2014 כרופא מנתח של אחד מילדיו והקשר בינינו הפך לחברי (גם על רקע עבר משותף בחיל הים). התקופה הייתה לפני יציאתי לגמלאות כעובד מדינה, ביקשתי מיוסי ייעוץ בתחום ההשקעות, הפנסיוני וביטוח בריאות, לי ולבני משפחתי. זו הייתה אחת מההחלטות הנבונות ביותר שעשיתי. מצאתי ביוסי את האיש הנכון במקום הנכון, והוא הדריך אותי בצעדיי לעתיד בצורה מקצועית ועד היום הוא בקשר הדוק אתי ובני משפחתי. לעונג לי להמליץ על יוסי, מכל הלב.

  ד"ר גדעון שושני, חיפה
 • תמיד במאור פנים ובסבלנות

  אני עובדת עם יוסי מזה שנתיים ומברכת על כך כל יום. יוסי מקצועי, אמין, מסור ונותן שירות אישי צמוד, תמיד במאור פנים ובסבלנות. כל פנייה בסוגיה כלכלית שלי נבדקת על ידו לעומק ויחד מוצאים פתרונות משותפים. ממליצה בחום להשתמש בשירותיו ולנצל את הידע הרב שלו והמידע המעודכן שהוא מקפיד לשלוח.

  ד"ר שושי בר-און, קיבוץ סוללים
 • נקי ונטול אינטרסים

  התרשמתי מהדרך של יוסי להסתכל על הדברים בצורה נקייה ונטולת אינטרסים זרים ולהתאים ללקוח את מה שאכן מתאים ולא "לדחוף לו" מוצרים לא מתאימים רק כדי להרוויח עמלה, ומהראייה ההוליסטית של מצבו הפיננסי והביטוחי של הלקוח והתייחסות למכלול כולו. לבעל נכסים ובמיוחד לעצמאי הטרוד בכל מיני עניינים, יוסי יכול להוות פתרון מצוין לטיפול ולסדר בכל נושא ההשקעות, הכיסוי הפנסיוני והכיסוי הביטוחי, על מנת לתת לו את השקט הנפשי, שהכול מטופל בצורה הטובה והמתאימה לו ביותר, תוך שמירה על הוגנות ושקיפות מקסימליים.

  אברי רצ'בסקי, מ. כספים ומש"א, קיבוץ סאסא
 • נותן הרגשת ביטחון

  לכל מאן דבעי, מאז פרישתי לגמלאות מדינה (יולי 2013), יוסי פיצחדזה מלווה אותי כיועץ לכל ההשקעות הפנסיוניות, קופות הגמל והביטוחים שלי. בחלק מהחברות הוא משמש כסוכן. אני מרגיש מאוד בטוח בהמלצות שלו. הביצועים הכספיים של החשבונות שלי בשנתיים וחצי האחרונות מוכיחים את עצמם למרות התנודות המאפיינות את השוק בתקופה האחרונה. אני ממליץ בחום בפני כל המכרים שלי להשתמש בכישורים של יוסי כיועץ פיננסי אישי. בהצלחה! בברכה,

  ד"ר דניאל לשם, חיפה
 • תמיד זמין וקשוב

  ממליץ בחום על הייעוץ של יוסי. מברך על כל רגע שיצרתי קשר איתו. יוסי ישב איתי בסבלנות מרובה תוך מתן הסברים מפורטים ובמקצוענות על כל הביטוחים שרכשתי במשך השנים ועשה סדר בכל הנושא וביסודיות ניפה את כפל הביטוחים שהיו לי והחליף כמה בחדשים טובים יותר והגעתי לחיסכון של מעל 1000 ₪ לחודש. יוסי ארגן עבורי בתוכנה חדשנית את כל הביטוחים שיש לי, כך שניתן לעקוב אחר הביטוחים. ניתן לפנות ליוסי בכל שאלה ובעיה ומייד לקבל תשובה או פיתרון. עם יוסי ניתן לישון בשקט בידיעה שאדם מקצוען, מיומן, יסודי, אכפתי ומסור מטפל בתיק. שווה וכדאי להיות לקוח של יוסי.

  משה טסלר, מושב מורשת
 • נכס אמיתי בשוק פרוע

  יוסי מנהל את כל הנכסים הפיננסיים שלי כבר מספר שנים. יוסי מייעץ בבחירת מסלולי השקעה וחסכון, ומבצע בפועל את ההפקדות והמשיכות כפי שהוסכמו ביננו. השירות שיוסי נותן הוא מקצועי, אמין, מהיר, ויעיל. מנהל פיננסי כמו יוסי מהווה נכס אמיתי בשוק הפרוע והמבלבל של שמירת נכסים פיננסיים, תכנון פנסיוני ארוך טווח, ביטוחי בריאות וביטוחים סיעודיים. אני מרוצה בהחלט מהשירות של יוסי וממליץ בלב שלם על שירותיו

  דורון סטורלזי, תמרת
 • מציג המלצות בצורה ברורה ונינוחה

  בשנתיים האחרונות הנני נעזר ביוסי כיועץ/מתכנן פיננסי, לגבי חסכונותיי במסגרות השונות. התרשמתי מאוד ממקצוענותו והכרת הנושא, כולל מגוון האפשרויות מותאם לגיל הלקוח. יוסי מציג את הנושא ואת המלצותיו בצורה ברורה, נינוחה ורגועה, המאפשר ללקוח לקבל החלטות אופטימליות לפי רעות עיניו.

  רן יוסף, קריית מוצקין

צרו קשר

לקביעת פגישה ולפרטים נוספים,
נא השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

 • שם
 • דוא"ל
 • טלפון
 • נושא
אין לראות באתר זה משום המלצה לרכישה או למכירה של מוצר ביטוח או מוצר פיננסי כלשהו או תחליף לייעוץ, המתחשב הן בנתונים ובצרכים של כל לקוח, הניתן ע"י בעל רישיון לייעוץ כקבוע בחוק. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ, הנה חברה בעלת רישיון סוכן ביטוח פנסיוני, העוסקת בשיווק פנסיוני ולא בייעוץ פנסיוני. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני משווקת את מוצריהם של מגוון גופים מוסדיים המפורטים באתר החברה. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת זיקה, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני), תשס"ה-2005, למוצרים פנסיונים המשווקים על-ידה והיא עשויה להעדיף מוצרים אלה בעת מתן שירות ללקוח. מדיניות הגנת הפרטיות יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ (להלן – "הסוכנות") היא סוכנות לביטוח הפועלת בהתאם לרישיון התאגיד שניתן לה על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר. כל המידע שנמסר לסוכנות לצורך קבלת הצעות לביטוח, בעבר בהווה או שיימסר בעתיד, נשמר במערכות המחשוב של הסוכנות, ומוגן באמצעות מתקדמים ובהתאם לתקנים קפדניים שנועדו לשמור על המידע שמסרתם, ועל סודיותו. מערכות המחשוב של הסוכנות רשומים כמאגרי מידע כדין והן מנוהלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות 1981 והתקנות על פיו. שמירת המידע וסודיותו, נחוצים על מנת שנוכל להעניק לכם שירות עבור המוצרים שרכשתם באמצעותנו. במסירת המידע לצורך קבלת הצעות וטיפול במוצרים שלכם, הנכם מאשרים, שהמידע נמסר מרצונכם ובהסכמתכם. המידע והנתונים שמסרתם וכל עדכון שלהם יישמרו במאגרי המידע של הסוכנות וישמשו למתן ההצעות, הפקה וחידוש פוליסות, ניהול שוטף של תיק ההשקעות שלכם, מתן שירות לקוחות ולדיוור ישיר ויצירת קשר למתן מידע בקשר עם מתן המוצרים והשירותים בהתאם לפרטים שמסרתם. אם הסוכנות תארגן את פעילותה במסגרת תאגיד אחר או תתמזג עם גוף אחר, היא תהיה זכאית להעביר לתאגיד החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיכם ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפי את הוראות הצהרה זו. הסוכנות תעביר מידע אישי לגורמים הבאים: חברות ביטוח, בתי השקעות,, סוכני ביטוח וסוכני משנה או סוכנים משותפים, שותפים עסקיים, לצורך קבלת הצעות לביטוח ולקיום חובות המוטלות על הסוכנות על פי דין. הסוכנות תעשה שימוש במידע אך ורק למטרה שלשמה הוא נמסר. כל אדם זכאי לעיין במידע אישי אודותיו המוחזק בידי הסוכנות; הסוכנות תאפשר לנשוא המידע לעיין במידע אישי אודותיו לאחר הגשת בקשה בהתאם להוראות החוק, כל עוד לא קיימת עילה שבדין לדחיית הבקשה. נשוא המידע זכאי להגיש בקשה בכתב לתיקון מידע אישי או למחיקת מידע אישי שאינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, והסוכנות תתקן את המידע האישי כל עוד לא קיימת עילה שבדין לדחיית הבקשה. נשוא המידע זכאי לדרוש בכתב שמידע אישי אודותיו יימחק ממאגר המידע. בקשות למימוש זכות העיון, תיקון או התנגדות לדיוור ישיר יש להפנות ל- יוסי פיצחדזה בטלפון: 058-4098148 או במייל: yosi@yosi-fp.co.il הסוכנות תשיב על בקשה למימוש זכות העיון במהירות האפשרית ובכל מקרה לא יאוחר מתוך 30 יום מיום שנקבלה. הסוכנות אוספת מידע לגבי המבקרים והמשתמשים באתר מתוך מטרה לשפר את איכות וטיב השירותים שהיא מעניקה באמצעות האתר. המדובר במידע כללי על המבקרים באתר ומידע שאינו מכיל פרטים אישיים. מידע כללי אודות המבקרים באתר נאסף על בסיס מצטבר ואנונימי , דהיינו באופן שלא ניתן לשייך כל מידע מזהה ופרטים אישיים כלשהם למידע האמור ולהיפך. המידע הכללי לגבי המבקרים באתר נאסף לשם שיפור תוכן האתר, איכותו וטיב השירותים הניתנים באמצעותו. כל הפרסומים באתר זה הינם לידיעה כללית בלבד ואינם מהווים ואין לראות בהם בשום דרך ייעוץ, המלצה, חוות דעת או שידול לבצע עסקת ביטוח. הפרסומים אינם מהווים הצעה לביטוח, הצעה לכריתת חוזה ביטוח או התחייבות לפרמיה, תעריף או מחיר ואין לראות בהם התחייבות למתן שירות כתחליף להליך המתחשב בנתוניו ובצרכיו האישיים והספציפיים של כל סוכן או לקוח. הנתונים והדעות המוצגים בפרסומים נכונים למועד כתיבתם וכפופים לשינויים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. המידע הכלול בפרסומים זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות של לקוח כלשהו או ככלי לפרשנותן. זכויות וחובות כאמור ייקבעו אך ורק לפי תנאי התקשרות התואמים את נתוניו וצרכיו האישיים והספציפיים של כל לקוח. התכנים בפרסומים זה הינם רכושה הבלעדי של הסוכנות והם מוגנים בזכויות יוצרים ובזכויות קנייניות אחרות. אין להפיץ, להעתיק או לעשות כל שימוש אחר בפרסומים או בחלק מהם ללא קבלת אישור מהסוכנות בכתב ומראש. ט.ל.ח
תפריט נגישות
LM web solution