en he
 • אודות

נעים להכיר, יוסי פיצחדזה.

אנו מתמחים בניהול פיננסי, פנסיוני ותכנון סיכונים. יוסי מחזיק ברישיון סוכן ביטוח פנסיוני וברישיון לייעוץ השקעות (מותלה), בעל ניסיון של כ15 שנה בשוק ההון. יוסי פיצחדזה מוסמך,CFP כ 3 שנים וחבר איגוד המתכננים הפיננסים בישראל. יוסי אוהב להרהר על היום בו גם הוא יפרוש לגמלאות ויתמסר לילדים, למשפחה ולהגשמת לפחות חלק מהחלומות שלו היום.

את תחילת דרכו המקצועית יוסי עשה בארה"ב. במשך כמה שנים ניהל צוות עובדים בחברת שירות גדולה. פגש הרבה לקוחות אמידים ולמד שאין תחליף לאווירת עבודה טובה ומקצועית, ובעיקר להרגשה של הלקוח, שהוא בידיים הטובות ביותר.

יוסי חזר לישראל, השלים לימודי B.A  בכלכלה ומנהל עסקים, ומשך מספר שנים עבד בבנק יהב במגוון תפקידים, בין היתר כיועץ השקעות. אהב את העבודה, אבל הרגיש שמשהו חסר, שהוא מטפל רק בחלק מהנכסים הפיננסים של לקוחות הבנק. קופות הגמל, ביטוחי המנהלים, קרנות ההשתלמות, ביטוחי החיים, הסיעוד ועוד, שהם חלק בלתי נפרד מנכסיו של הלקוח, היו מחוץ לגבולות הגזרה של יוסי.

יוסי החליט להוציא רישיון סוכן פנסיוני, עזב את הבנק ועבר לסוכנות הביטוח "תמורה", חברת בת של כלל. יוסי למד את התחום הפנסיוני היטב, טיפל בתיקי לקוחות גדולים, אבל כשלקוח פרש, הוא שם לב איך תיקיו מנוהלים אצל מגוון רחב של יועצי השקעות, סוכנים, בנקאים, שכל אחד מהם הוא בעל עניין, והלקוח נותר חשוף לכפילויות ולניגוד עניינים. יוסי הבין שכדי לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר, דרוש תכנון פיננסי אישי, כזה שמותאם לצרכי הלקוח ומבטיח טיפול שוטף ומיטבי בנכסיו.

יוסי מצא את ייעודו! נרשם ללימודי תכנון פיננסי ומזה כ 3 שנים הוא מחזיק בגאווה את התעודה של CFP , תעודת הסמכה בינלאומית לתכנון פיננסי, המחייבת אותו לקוד אתי ולהתמקצעות מתמדת. ההסמכה, בצירוף הניסיון רב השנים, מאפשרים לו להעניק היום בביטחון מלא שירות תכנון פיננסי אישי, איכותי ומקצועי למבחר מצומצם של לקוחות אמידים, במטרה להבטיח שתיק נכסיו של הלקוח ומשפחתו יהיה מותאם לצרכיו באופן המיטבי, לכל ימי חייו ואף מעבר.

במשרד אנו פוגשים אנשים רבים, חלקם אמידים ביותר, חכמים ומבריקים בתחום עיסוק אך מפסידים מדי יום זמן יקר וכספים רבים היורדים לטמיון פשוט כי לא נוהלו נכון. חלקם הפכו עם השנים ללקוחותינו הטובים ביותר. מרביתם מתייעצים איתנו באופן שוטף, כמעט יומיומי. לכל אחד מהם תיק נכסים ייחודי, אבל המשותף לכולם הוא היעדר הזמן והיכולת להכיל ולעקוב אחר הררי המידע אודות שינויים במוצרים, ברגולציה ובתנאי השוק.

בשביל זה יוסי כאן. כדי לסייע גם לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר ולהבטיח שתוכלו להמשיך את חייכם בראש שקט וליהנות מהדברים החשובים באמת. יוסי עצמאי לחלוטין, לא כפוף לאף חברת ביטוח, בנק, בית השקעות, סוכנות וכדומה. יוסי עובד עם כולם, אבל לא מחויב לאף אחד. כל בחירה של יוסי היא תוצר של בחינת צרכי הלקוח, איכות המוצר ועלותו. רק כך יוסי יוכל להבטיח לכם שתקבלו את התמורה הטובה ביותר.

יוסי והצוות מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו וליהנות משירות אישי ומקצועי. יחד נגיע לתוצאות הטובות ביותר, בכמה שפחות מהלכים ובכמה שיותר פגיעות מדויקות. כמו בגולף.

 

הצוות שלנו

יוסי פיצחדזה

מייסד ומתכנן פיננסי

מוסמך מתכנן פיננסי CFP חבר איגוד
המתכננים הפיננסים בישראל
B.A בכלכלה ומנהל עסקים
בעל 15 שנות וותק בשוק ההון
מתמחה בתכנון פיננסי
נשוי + 4
מגורים: מושב אחיהוד

סיון צ'רניה

אחראית תפעול

B.A מכללת ויצו
אחראית תפעול בעלת 13 שנות ניסיון בתחום ביטוחי חיים / פנסיות / גמל והשתלמות / השקעות
נשואה + 3
מגורים: יקנעם

אורן אופיר

מנהל תיקי לקוחות

BA מנהל עסקים בהתמחות שיווק
ותק של 15 שנה בשוק ההון בתחומים מגוונים-
תפקיד אחרון ראשי- מנכ"ל חברה טכנולוגית שקישרה לקוחות ישראלים לברוקר בלונדון.
נשוי+ 4 ילדים
מגורים: חיפה

ראובן פיצחדזה

תפעול ובקרה

השכלה בתחום פיזיקה ומתמטיקה
עבד כ-10 שנים בחברת צים כקצין מכונות
נשוי + 3
מגורים: קריית אתא

יונית פיצחדזה

מנהלת משרד והנהלת חשבונות

עבדה כ 6 שנים בעריית תל אביב
בעלת ניסיון של כ 5 שנים בתפעול ובקרה.
נשואה + 4
מגורים: מושב אחיהוד

לידן אהרונוב

פיתוח ותפעול עסקי

בס"ד
אחראי על תחום השקעות לא סחירות בהקמה, ניהול ותפעול מוצרי השקעה.
סטודנט להסמכת מתכנן פיננסי CFP
לומד לרישיון סוכן פנסיוני.
סיים קורס נדל"ן ב"פרויקט X" של יזם הנדל"ן רוברט שמין.לומד לרישיון סוכן פנסיוני.

נ+2

גילוי נאות

רשימת הגופים מולם אנו עובדים:

בתי השקעות

 • אלטשולר שחם
 • ילין לפידות
 • פסגות
 • מיטב דש
 • IBI
 • טאלנט
 • אנליסט

חברות ביטוח

 • הראל
 • מגדל
 • כלל
 • פניקס
 • מנורה
 • הכשרה

קרנות השקעה בנדל"ן

 • הראל
 • אי.בי.אי comrit

אשראי לא סחיר

 • טריא p2p
 • פריורטי/פרופימקס

נדל"ן לא סחיר

 • פרופימקס
 • אלטשולר פרופרטיז

חבר באיגוד המתכננים הפיננסים בישראל

לקוחות מעידים

 • רמה מקצועית גבוהה

  אני עובד עם יוסי מזה כשנתיים וחצי. יוסי ביצע עבורי ניתוח מעמיק של כל תיקי הביטוחים וההשקעות הפיננסיות, וייעץ איזה שינויים הוא ממליץ לעשות על מנת למקסם את התשואות ברמת הסיכון הרצויה לי ובנוסף היכן ניתן לחסוך בדמי הניהול. בנוסף, יוסי מנהל עבורי חלק מהביטוחים וההשקעות, ומשלב רמה מקצועית גבוהה ושליטה בכל הפרטים הקטנים של המקצוע, תוך אמינות והסתכלות על צרכי וטובת הלקוח מעל הכול.

  רותם לוי, מועצה אזורית משגב
 • האיש הנכון במקום הנכון

  הכרתי את יוסי בתחילת 2014 כרופא מנתח של אחד מילדיו והקשר בינינו הפך לחברי (גם על רקע עבר משותף בחיל הים). התקופה הייתה לפני יציאתי לגמלאות כעובד מדינה, ביקשתי מיוסי ייעוץ בתחום ההשקעות, הפנסיוני וביטוח בריאות, לי ולבני משפחתי. זו הייתה אחת מההחלטות הנבונות ביותר שעשיתי. מצאתי ביוסי את האיש הנכון במקום הנכון, והוא הדריך אותי בצעדיי לעתיד בצורה מקצועית ועד היום הוא בקשר הדוק אתי ובני משפחתי. לעונג לי להמליץ על יוסי, מכל הלב.

  ד"ר גדעון שושני, חיפה
 • תמיד במאור פנים ובסבלנות

  אני עובדת עם יוסי מזה שנתיים ומברכת על כך כל יום. יוסי מקצועי, אמין, מסור ונותן שירות אישי צמוד, תמיד במאור פנים ובסבלנות. כל פנייה בסוגיה כלכלית שלי נבדקת על ידו לעומק ויחד מוצאים פתרונות משותפים. ממליצה בחום להשתמש בשירותיו ולנצל את הידע הרב שלו והמידע המעודכן שהוא מקפיד לשלוח.

  ד"ר שושי בר-און, קיבוץ סוללים
 • נקי ונטול אינטרסים

  התרשמתי מהדרך של יוסי להסתכל על הדברים בצורה נקייה ונטולת אינטרסים זרים ולהתאים ללקוח את מה שאכן מתאים ולא "לדחוף לו" מוצרים לא מתאימים רק כדי להרוויח עמלה, ומהראייה ההוליסטית של מצבו הפיננסי והביטוחי של הלקוח והתייחסות למכלול כולו. לבעל נכסים ובמיוחד לעצמאי הטרוד בכל מיני עניינים, יוסי יכול להוות פתרון מצוין לטיפול ולסדר בכל נושא ההשקעות, הכיסוי הפנסיוני והכיסוי הביטוחי, על מנת לתת לו את השקט הנפשי, שהכול מטופל בצורה הטובה והמתאימה לו ביותר, תוך שמירה על הוגנות ושקיפות מקסימליים.

  אברי רצ'בסקי, מ. כספים ומש"א, קיבוץ סאסא
 • נותן הרגשת ביטחון

  לכל מאן דבעי, מאז פרישתי לגמלאות מדינה (יולי 2013), יוסי פיצחדזה מלווה אותי כיועץ לכל ההשקעות הפנסיוניות, קופות הגמל והביטוחים שלי. בחלק מהחברות הוא משמש כסוכן. אני מרגיש מאוד בטוח בהמלצות שלו. הביצועים הכספיים של החשבונות שלי בשנתיים וחצי האחרונות מוכיחים את עצמם למרות התנודות המאפיינות את השוק בתקופה האחרונה. אני ממליץ בחום בפני כל המכרים שלי להשתמש בכישורים של יוסי כיועץ פיננסי אישי. בהצלחה! בברכה,

  ד"ר דניאל לשם, חיפה
 • תמיד זמין וקשוב

  ממליץ בחום על הייעוץ של יוסי. מברך על כל רגע שיצרתי קשר איתו. יוסי ישב איתי בסבלנות מרובה תוך מתן הסברים מפורטים ובמקצוענות על כל הביטוחים שרכשתי במשך השנים ועשה סדר בכל הנושא וביסודיות ניפה את כפל הביטוחים שהיו לי והחליף כמה בחדשים טובים יותר והגעתי לחיסכון של מעל 1000 ₪ לחודש. יוסי ארגן עבורי בתוכנה חדשנית את כל הביטוחים שיש לי, כך שניתן לעקוב אחר הביטוחים. ניתן לפנות ליוסי בכל שאלה ובעיה ומייד לקבל תשובה או פיתרון. עם יוסי ניתן לישון בשקט בידיעה שאדם מקצוען, מיומן, יסודי, אכפתי ומסור מטפל בתיק. שווה וכדאי להיות לקוח של יוסי.

  משה טסלר, מושב מורשת
 • נכס אמיתי בשוק פרוע

  יוסי מנהל את כל הנכסים הפיננסיים שלי כבר מספר שנים. יוסי מייעץ בבחירת מסלולי השקעה וחסכון, ומבצע בפועל את ההפקדות והמשיכות כפי שהוסכמו ביננו. השירות שיוסי נותן הוא מקצועי, אמין, מהיר, ויעיל. מנהל פיננסי כמו יוסי מהווה נכס אמיתי בשוק הפרוע והמבלבל של שמירת נכסים פיננסיים, תכנון פנסיוני ארוך טווח, ביטוחי בריאות וביטוחים סיעודיים. אני מרוצה בהחלט מהשירות של יוסי וממליץ בלב שלם על שירותיו

  דורון סטורלזי, תמרת
 • מציג המלצות בצורה ברורה ונינוחה

  בשנתיים האחרונות הנני נעזר ביוסי כיועץ/מתכנן פיננסי, לגבי חסכונותיי במסגרות השונות. התרשמתי מאוד ממקצוענותו והכרת הנושא, כולל מגוון האפשרויות מותאם לגיל הלקוח. יוסי מציג את הנושא ואת המלצותיו בצורה ברורה, נינוחה ורגועה, המאפשר ללקוח לקבל החלטות אופטימליות לפי רעות עיניו.

  רן יוסף, קריית מוצקין

צרו קשר

לקביעת פגישה ולפרטים נוספים,
נא השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

 • שם
 • דוא"ל
 • טלפון
 • נושא
אין לראות באתר זה משום המלצה לרכישה או למכירה של מוצר ביטוח או מוצר פיננסי כלשהו או תחליף לייעוץ, המתחשב הן בנתונים ובצרכים של כל לקוח, הניתן ע"י בעל רישיון לייעוץ כקבוע בחוק. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ, הנה חברה בעלת רישיון סוכן ביטוח פנסיוני, העוסקת בשיווק פנסיוני ולא בייעוץ פנסיוני. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני משווקת את מוצריהם של מגוון גופים מוסדיים המפורטים באתר החברה. יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת זיקה, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני), תשס"ה-2005, למוצרים פנסיונים המשווקים על-ידה והיא עשויה להעדיף מוצרים אלה בעת מתן שירות ללקוח. מדיניות הגנת הפרטיות יוסי פיצחדזה סוכנות לביטוח פנסיוני (2018) בע"מ (להלן – "הסוכנות") היא סוכנות לביטוח הפועלת בהתאם לרישיון התאגיד שניתן לה על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר. כל המידע שנמסר לסוכנות לצורך קבלת הצעות לביטוח, בעבר בהווה או שיימסר בעתיד, נשמר במערכות המחשוב של הסוכנות, ומוגן באמצעות מתקדמים ובהתאם לתקנים קפדניים שנועדו לשמור על המידע שמסרתם, ועל סודיותו. מערכות המחשוב של הסוכנות רשומים כמאגרי מידע כדין והן מנוהלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות 1981 והתקנות על פיו. שמירת המידע וסודיותו, נחוצים על מנת שנוכל להעניק לכם שירות עבור המוצרים שרכשתם באמצעותנו. במסירת המידע לצורך קבלת הצעות וטיפול במוצרים שלכם, הנכם מאשרים, שהמידע נמסר מרצונכם ובהסכמתכם. המידע והנתונים שמסרתם וכל עדכון שלהם יישמרו במאגרי המידע של הסוכנות וישמשו למתן ההצעות, הפקה וחידוש פוליסות, ניהול שוטף של תיק ההשקעות שלכם, מתן שירות לקוחות ולדיוור ישיר ויצירת קשר למתן מידע בקשר עם מתן המוצרים והשירותים בהתאם לפרטים שמסרתם. אם הסוכנות תארגן את פעילותה במסגרת תאגיד אחר או תתמזג עם גוף אחר, היא תהיה זכאית להעביר לתאגיד החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיכם ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפי את הוראות הצהרה זו. הסוכנות תעביר מידע אישי לגורמים הבאים: חברות ביטוח, בתי השקעות,, סוכני ביטוח וסוכני משנה או סוכנים משותפים, שותפים עסקיים, לצורך קבלת הצעות לביטוח ולקיום חובות המוטלות על הסוכנות על פי דין. הסוכנות תעשה שימוש במידע אך ורק למטרה שלשמה הוא נמסר. כל אדם זכאי לעיין במידע אישי אודותיו המוחזק בידי הסוכנות; הסוכנות תאפשר לנשוא המידע לעיין במידע אישי אודותיו לאחר הגשת בקשה בהתאם להוראות החוק, כל עוד לא קיימת עילה שבדין לדחיית הבקשה. נשוא המידע זכאי להגיש בקשה בכתב לתיקון מידע אישי או למחיקת מידע אישי שאינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, והסוכנות תתקן את המידע האישי כל עוד לא קיימת עילה שבדין לדחיית הבקשה. נשוא המידע זכאי לדרוש בכתב שמידע אישי אודותיו יימחק ממאגר המידע. בקשות למימוש זכות העיון, תיקון או התנגדות לדיוור ישיר יש להפנות ל- יוסי פיצחדזה בטלפון: 058-4098148 או במייל: yosi@yosi-fp.co.il הסוכנות תשיב על בקשה למימוש זכות העיון במהירות האפשרית ובכל מקרה לא יאוחר מתוך 30 יום מיום שנקבלה. הסוכנות אוספת מידע לגבי המבקרים והמשתמשים באתר מתוך מטרה לשפר את איכות וטיב השירותים שהיא מעניקה באמצעות האתר. המדובר במידע כללי על המבקרים באתר ומידע שאינו מכיל פרטים אישיים. מידע כללי אודות המבקרים באתר נאסף על בסיס מצטבר ואנונימי , דהיינו באופן שלא ניתן לשייך כל מידע מזהה ופרטים אישיים כלשהם למידע האמור ולהיפך. המידע הכללי לגבי המבקרים באתר נאסף לשם שיפור תוכן האתר, איכותו וטיב השירותים הניתנים באמצעותו. כל הפרסומים באתר זה הינם לידיעה כללית בלבד ואינם מהווים ואין לראות בהם בשום דרך ייעוץ, המלצה, חוות דעת או שידול לבצע עסקת ביטוח. הפרסומים אינם מהווים הצעה לביטוח, הצעה לכריתת חוזה ביטוח או התחייבות לפרמיה, תעריף או מחיר ואין לראות בהם התחייבות למתן שירות כתחליף להליך המתחשב בנתוניו ובצרכיו האישיים והספציפיים של כל סוכן או לקוח. הנתונים והדעות המוצגים בפרסומים נכונים למועד כתיבתם וכפופים לשינויים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. המידע הכלול בפרסומים זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות של לקוח כלשהו או ככלי לפרשנותן. זכויות וחובות כאמור ייקבעו אך ורק לפי תנאי התקשרות התואמים את נתוניו וצרכיו האישיים והספציפיים של כל לקוח. התכנים בפרסומים זה הינם רכושה הבלעדי של הסוכנות והם מוגנים בזכויות יוצרים ובזכויות קנייניות אחרות. אין להפיץ, להעתיק או לעשות כל שימוש אחר בפרסומים או בחלק מהם ללא קבלת אישור מהסוכנות בכתב ומראש. ט.ל.ח
תפריט נגישות
LM web solution